m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

DZIEŃ OTWARTY

 

W piątkowe przedpołudnie 22 kwietnia, odwiedziły naszą szkołę przedszkolaki ze Świerczowa. Wizyta w ramach „Dnia otwartego szkoły” miała na celu zaprezentowanie placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom. Oczywiście sumiennie przygotowywaliśmy się do tego spotkania.

 

Na początku dzieci zostały podzielone na 4 grupy i powitane przez krasnala Habałę. W tą rolę wcielił się uczeń klasy I Antek Poniewierski. Potem zaprezentował się zespół taneczny „Halka”. Następnie wizyta przebiegała według wcześniej opracowanego planu, czyli: zwiedzanie szkoły; przedstawienie nauczycieli, którzy będą pracować z dziećmi w klasie I; obserwacja zajęć otwartych w klasie I; zajęcia edukacji wczesnoszkolnej prowadzone przez panią Krystynę Rykałę – wychowawczynię klasy I w przyszłym roku szkolnym; warsztaty plastyczne i multimedialne (z wykorzystaniem tablicy multimedialnej); mecz piłki nożnej – przedszkolaki z szóstoklasistami; poczęstunek – pizza zafundowana przez restaurację ze Świerczowa pana Jarosława Żołnowskiego.

            Przedszkolakom bardzo podobało się w naszej szkole i zapowiedziały, że chętnie zostaną naszymi uczniami. Zapraszamy!!!

Aneta Garkut

wstecz